Twórczość Artystyczna Marek Kowalewski

Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.

Marek Kowalewski

Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie pt.: Labirynt Miłości 2013r.

"... Miłość to bezinteresowny dar z samego siebie, to siła, która przezwycięża egoizm, to zaufanie drugiej osobie. Bez miłości człowiek jest niczym. Miłość bywa romantyczna, szalona, występna. Można by ją porównać do narkotyku – jeśli raz spróbujesz, nigdy nie przestaniesz, ale z tą różnicą, że po leczeniu z narkotyku można zrezygnować, ale na miłość nie ma detoksu."

 

 

 
 
Marek Kowalewski - przedsiębiorca, instruktor karate, pilot. Z zamiłowania poeta i malarz. Nieustannie szuka lepszego oblicza świata i ludzi o pięknym wnętrzu. Od zawsze ciężko pracuje, by podróżować i spełniać swoje marzenia. Codzienność dotknięta poezją, sztuką, muzyką daje sens jego życiu. Wierzy, że wrażliwość jest jednym z najpiękniejszych przymiotów ludzkiej uczciwości, jest źródłem prawdziwej mocy i siły każdego z nas.
 
 
Patronatem wydarzenia było Radio 5.
 
Zachęcamy do przeczytania artykułu "Głosu Olecka" :
 
 
 
 
Akceptujemy karty: