Twórczość Artystyczna Marek Kowalewski

Spotkanie autorskie z Markiem Kowalewskim 2012r.

Marek Kowalewski

Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie z Markiem Kowalewskim 2012r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie z Markiem Kowalewskim 2012r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie z Markiem Kowalewskim 2012r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie z Markiem Kowalewskim 2012r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie z Markiem Kowalewskim 2012r.Twórczość-Artystyczna-Marek-Kowalewski Spotkanie autorskie z Markiem Kowalewskim 2012r.

"... Przed nami ludźmi współczesnymi, zagonionymi, zapracowanymi, często samotnymi i anonimowymi, czyha wiele zagrożeń. Im więcej o tym myślę, to dochodzę do wniosku, że największym zagrożeniem dla nas jest zanikająca ludzka wrażliwość bez której trudno zrozumieć świat, odnaleźć sens życia, zrozumieć siebie i innych, trudno o prawdziwe szczęście. Chciałbym, aby moja poezja, jako taka malutka cegiełka, była obroną tej wrażliwości." 


 

Marek Kowalewski

Czasem jestem rolnikiem w gumowych butach . Czasem biznesmenem w mercedesie. I jedną i drugą robotę lubię. Ciężko pracuję, ale praca to moja pasja. Tak na dobre poezją zaraziłem się na studiach (U.W.) i po dzień dzisiejszy zapisuję swoje myśli, marzenia i wątpliwości. Do moich pasji należą również karate i latanie. Jestem instruktorem sztuki walki i pilotem samolotowym, paralotniowym. Karate daje mi siłę, a latanie wolność. Dużo podróżuję, by poznawać świat i inne kultury. Nieustannie szukam dobrych ludzi, by z nimi cieszyć się życiem.

 

 

Zachęcamy do przeczytania artykułu "Głosu Olecka" :

http://olecko.wm.pl/125136,Spotkanie-autorskie-z-Markiem-Kowalewskim.html#axzz2fGAIQvKQ

Akceptujemy karty: